Jak zacząć zarabiać z nami?

Zobacz jakie to proste.

Zapewne jesteś tutaj, gdyż ktoś polecił Ci nasz Program Partnerski, dlatego jeżeli będziesz mieć dodatkowe pytania lub potrzebować pomocy, skontaktuj się z osobą polecającą.

Do programu możesz aplikować jedynie z polecenia osób, które są aktywnymi partnerami FLP na pozycji minimum Assistant Supervisor, którzy podadzą Ci swój nr ID FBO (potrzebny do Twojej aplikacji)

Gdy już zdobędziesz nr ID FBO od osoby polecającej, aplikuj do programu partnerskiego  <<tutaj>>.

Następnie zarejestruj się na platformie www.aloemarket.pl  << tutaj>>

Zainwestuj w pakiet startowy o wartości 2 CC, aby aktywować program partnerski i zostać FBO na pozycji Assistant Supervisor.Otworzy to Tobie drogę do wielu przywilejów i zniżek.

Jeśli jesteś tu zupełnie nowy, jako pierwszą inwestycję zalecamy wybrać pakiet Journey, który jest przekrojem najczęściej wybieranych produktów i daje Ci uprawnienia do wszystkich przywilejów i zniżek pozycji Assistant Supervisor (patrz niżej opis). Wypada najkorzystniej cenowo!!!

Polecaj innym to samo co sam zrobiłeś i przekonaj się ile możesz zarobić.

Ile możesz zarobić?

Wszystko zależy od Twojego nastawienia i zaangażowania. Jeśli potraktujesz to jako dodatkowe zajęcie, możesz dorobić do swojego budżetu kilkaset zł do kilku tysięcy miesięcznie. Natomiast jeśli będzie to Twoje główne zajęcie i praca w pełnym wymiarze możesz zarobić dużo więcej, nie ma górnych limitów. Najlepsi zarabiają pięciocyfrowe a nawet sześciocyfrowe kwoty.

Np. jeśli z Twojego polecenia następna osoba aplikuje do programu partnerskiego ty otrzymasz od  FLP premię za nowego partnera w wysokości od min 420 zł (na pozycji podstawowej, czyli Assistant Supervisor) do 690 zł (na pozycji Manager).

Ale to nie wszystko!

Zobacz jak wygląda struktura wynagrodzeń w zależności od tego jak będzie wyglądała Twoja kariera:

Na starcie jesteś tylko Ty i polecisz to co zrobiłeś innej osobie otrzymujesz premię za pozyskanie kolejnego partnera według schematu:

Gdy zaczynasz budować zespół i polecisz to co sam zrobiłeś 3 do 5 osób, masz szansę zostać Supervisorem. Otrzymujesz premie za pozyskanie nowych partnerów oraz premię wypracowaną przez Twoją grupę według schematu:

Gdy Twoja bezpośrednia linia partnerów zaczyna powielać te same działania, a Ty pomagasz im w tym, awansujesz i odbierasz premie według schematu:

Gdy Twój zespół będzie rozwijał się systematycznie i grupa będzie liczyć ok 15 – 25 osób masz szansę na awans na Managera i odbierzesz profity według schematu:

To dopiero początek niesamowitych możliwości. Pozycja Manager otwiera Ci drogę do nieograniczonych dochodów pasywnych, o których możesz dowiedzieć się od osoby polecającej lub managera w Twojej grupie, który przeszedł już tą ścieżkę kariery.

Jak myślisz? Czy w Twoim otoczeniu są osoby zainteresowane tym, aby czuć się lepiej, wyglądać lepiej, a może które chcą dodatkowo dorobić do pensji lub nawet zarobić godziwe pieniądze.

Sam widzisz, jest o co powalczyć.

Czy według Ciebie takie możliwości są godne uwagi? Czy przejdziesz obok nich obojętnie?

Wszystko zależy od Ciebie. Podejmij Działanie!

Już teraz zacznij zarabiać z nami polecając platformę www.aloemarket.pl swoim znajomym i potencjalnym Klientom, podając swój nr ID FBO, który otrzymasz po aplikacji i zobacz jak Twój biznes rośnie, tylko dlatego, że umożliwisz innym, w swoim otoczeniu, dostęp do wspaniałych produktów dla lepszego samopoczucia, wyglądu, czy higieny osobistej.

Aplikuj TERAZ”